O mnie

Jolanta Klak

Dietetyk

Nazywam się Jolanta Klak i studia drugiego stopnia ukończyłam ze specjalnością dietetyka w sporcie, turystyce i rekreacji. Pracę magisterską pisałam o wpływie aktywności fizycznej na rozwój nadwagi i otyłości wśród osób dorosłych. Tytuł dietetyka klinicznego zdobyłam broniąc pracę licencjacką dotyczącą sposobu żywienia kobiet uczęszczających na aqua-aerobik.

W dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach.

 

Jeżeli myślisz, że nie dasz rady, brak Ci motywacji i silnej woli, pozwól, że do czegoś Ci się przyznam. Moja aktywność fizyczna była raczej sporadyczna. Lenistwo w czystej postaci, ale na jednym z urlopów poznałam faceta, który dzięki jednej wspólnej przebieżce i tym co przekazał, jak opowiadał w tym czasie zaraził pasją do biegania. Później miałam to szczęście, że była osoba, która dzielnie znosiła moje stękanie, sapanie, wyzwiska, przekleństwa w trakcie truchtów i dziś, kto by pomyślał, od dwóch kilometrów z przystankiem co chwilę, dziś jestem półmaratonką! Z nadzieją na maraton i z coraz większą wiarą w to, że się uda! Opowiedziałam o tym dlatego, że chciałabym być dla Ciebie takim MOTYWATOREM! Kontakt ze mną nie urwie się po wysłaniu gotowego jadłospisu! Chcę żebyś wiedział, że możesz liczyć na moje wsparcie w chwilach kryzysu, tak jak ja mogłam na nie liczyć by osiągnąć swój mały sukces.

Zależy mi na tym, aby dieta nie kojarzyła Ci się z przysłowiową szklanką wody i listkiem sałaty. Moim celem jest udowodnienie Ci, że na diecie "TRZEBA JEŚĆ" i to więcej, niż Ci się wydaje. Chcę pokazać Ci jak odżywiać się racjonalnie, zdrowo i przede wszystkim smacznie!

I pamiętaj … „Na początku będą pytać po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłeś.”